Słowo drukowane czy pisane skłania nas do refleksji, wywołuje emocje, wprowadza nas w stan zadumy, a niekiedy bawi i rozśmiesza. Dzięki słowom wyrażamy nasze myśli i pragnienia, dzięki nim najczęściej się komunikujemy. I chociaż mówi się, że niekiedy nie potrzeba słów aby wyrazić uczucia, to właśnie dzięki odpowiedniej konstrukcji zdań i sformułowań możemy uniknąć wszelkich nieporozumień w naszym życiu.

Napisy, cytaty i aforyzmy

W fototapetach z napisami i cytatami mamy spore pole do działania aby wyrazić swoje poglądy, poczucie humoru, pokazać ważne dla nas wartości. Takie formy fotowydruków sprawdzą się idealnie w każdym stylu wnętrza, klasycznym, retro, modernistycznym, minimalistycznym, industrialnym. Będą idealną ozdobą pokoju dziecięcego, sypialni, kuchni a nawet łazienki. A to wszystko za sprawą ciekawych akcentów kolorystycznych, fikuśnych fontów, czy elementów, które pojawiają się na wydrukach.

Foteks to zaufana i znana marka, która w swoich wydrukach stosuje ekologiczne tusze pigmentowe. Dzięki temu kupione fototapety, obrazy czy naklejki posiadają bogate, intensywne kolory, idealnie wydrukowane wzory, a przede wszystkim są bezpieczne dla naszego zdrowia. Tusze ekologiczne nie wydzielają toksycznych związków i nieprzyjemnego zapachu, więc ze spokojem można wydruki fototapet zastosować w pokoju dla najmłodszych członków rodziny.

Wracając do wzornictwa warto wspomnieć, że pomimo iż marka ma sporą kolekcję przeróżnych opcji do wyboru, to daje również możliwość wydruku własnego projektu czy zdjęcia. Więc nawet jeżeli nie znajdziesz odpowiedniej dla siebie fototapety z napisem i cytatem, możesz przenieść na papier swój własny i niekonwencjonalny pomysł.

Biuro pełne myśli

Fototapety z napisami i cytatami sprawdzą się również jako dekoracja wnętrz w małych firmach i dużych korporacjach. Dzięki temu z powodzeniem nadasz klimat sali konferencyjnej, wniesiesz dodatkowy akcent kolorystyczny na korytarzu, czy urządzisz nieszablonowy sekretariat. Fototapety w formie napisów i cytatów będą też idealnym sposobem na pokazanie wartości, jakimi kieruje się firma, na zaprezentowane ogólnych celów i strategii, a jeżeli posiadasz w swojej firmie pokój relaksacyjny, gaming room czy sale zabaw dla pociech swoich pracowników, możesz wykorzystać własne, spersonalizowane projekty.

Jeżeli brakuje Ci pomysłów na urządzenie przestrzeni i nie wiesz jak wykorzystać wzór fotowdruku, który przypadł Ci do gustu, możesz skorzystać z inspiracji prezentowanych przez Foteks na stronie każdej fototapety z wydrukiem i cytatem. Sprawdź dostępne fototapety na stronie sklepu https://sklep.foteks.pl/fototapety-84-napisy-i-cytaty.html i wybierz wydruk najbardziej pasujący do Ciebie i Twojego wnętrza.