Życie w Krakowie płynie zupełnie inaczej. W ciągu dnia pracujesz, ale w czasie wolnym miasto to sprawia, że czujesz się jak na wakacjach. Rynek a w nim restauracje i stragany z preclami, lody gofry. Wszystko kusi, przyciąga. Stare Miasto jest miejscem idealnym na spotkania zarówno towarzyskie jak i biznesowe. Zamawiasz pyszne dania, które niekoniecznie są zdrowe, a wręcz przeciwnie, są tłuste i ciężkostrawne. Potem czas na deser, który ma w sobie tony cukru. Takie menu niestety nie wpływa dobrze na organizm człowieka. Jeśli większość swoich posiłków kupujesz na mieście, to mimo Twoich starań, nie będą one zbilansowane i pełnowartościowe. Do potraw często dodawany jest cukier. Pszenne pieczywo i dodatki w postaci sosów do sałatek czy kanapek są zabójstwem dla naszego organizmu. Jeśli chcesz, aby Twoja dieta była zdrowa, pełna tych wartości odżywczych, których potrzebujesz do prawidłowego funkcjonowania, sięgnij po catering dietetyczny Kraków FitApetit. Jesteśmy po to aby pomóc Ci jeść zdrowo.

Jak to działa?

Żeby zamówić dietę pudełkową, wystarczy wejść na naszą stronę i postępować zgodnie z zaleceniami. Wiemy, że każdy jest inny, że są różne preferencje żywieniowe, dlatego to Ty wybierasz rodzaj posiłków, ich ilość i kaloryczność. Zaznacz okres, w którym mamy dostarczać  Ci posiłki i gotowe. Wraz z zamówieniem otrzymasz darmowy dostęp do aplikacji, która umożliwi Ci zarządzaniem swoją dietą. Codziennie możesz wybrać, co znajdzie się w Twoim menu. Catering Kraków to dania szykowane od podstaw na bazie wyłącznie naturalnych przypraw bez sztucznych dodatków.

Z nami możesz nie tylko zadbać o swoją sylwetkę, ale po prostu zacząć się zdrowo odżywiać, a co najważniejsze nie będziesz musiał gotować. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który możesz wykorzystać na aktywność fizyczną. Zobaczysz jak już po kilku dniach będziesz miał więcej energii do życia, ponieważ dobrze dobrana dieta, jest kluczem do dobrego samopoczucia. Sprawdź jakie to proste. Sprawdź FitApetit!