Odbywający się w Katarze w listopadzie i grudniu Mundial to największa i najważniejsza piłkarska impreza, a jednocześnie obok Igrzysk Olimpijskich największa impreza sportowa. Kibice z całego świata już przygotowują się do śledzenia rozgrywek, a co za tym idzie wiele firm przestawia swój marketing na ten związany z turniejem. Jeśli zwrócimy uwagę na MŚ 2022 promocje bukmacherskie będą świetnym przykładem marketingu związanego ze zbliżającymi się rozgrywkami. Poszczególne firmy już rozwijają swoją ofertę dla osób zainteresowanych obstawianiem MŚ w Katarze, dla firm bukmacherskich będzie to jeden z bardziej gorących okresów w ciągu czterolecia. A czego można spodziewać się po samych rozgrywkach?

MŚ 2022 – nietypowe warunki turnieju szansą dla niespodzianek? 

Wielu obserwatorów widzi faworytów wśród wielkich światowej piłki, a więc Brazylii, Francji czy Anglii. Wydaje się jednak, że czołówka jest na tyle wyrównana, że trudno wskazać jednego faworyta, który będzie dawał największe nadzieje na wygraną. Z drugiej strony pojawiają się głosy, że Mundial będzie miał nietypowy charakter, ponieważ odbędzie sie w innym terminie niż zawsze, a do tego dojdą pustynne warunki, które mają być niwelowane za pośrednictwem między innymi klimatyzowanych stadionów, jednak wielu specjalistów podkreśla, że mimo tego można spodziewać się różnej reakcji zawodników i aklimatyzacji na warunki w jakich się znajdą nawet mimo tego, że trudniej będzie w okresie zimowym. To zaś ma sprawić, że mogą pojawić się niespodzianki, ekipy, które zaskoczą i najlepiej poradzą sobie w tych trudnych warunkach?

Kto może zostać czarnym koniem Mundialu? 

Jeśli zwrócimy uwagę na Mistrzostwa Świata grupyktóre zostały rozlosowane dają nadzieje na ciekawe spotkania. Wśród tych ekip, które nie należą do potentatów, a jak niektórzy przewidują mogą zaskoczyć znajdują się ekipy afrykańskie, które mają dobrze poradzić sobie z aklimatyzacją. Na potencjalne niespodzianki niektórzy przewidują także grającą w polskiej grupie Arabię Saudyjską, która grać będzie w swoim klimacie, a jednocześnie będzie mogła liczyć na wsparcie kibiców, którzy będą mieli bardzo blisko na spotkania w Katarze. Z Europejskich ekip zaskoczyć mogą Duńczycy, Serbowie czy Szwajcarzy. 

Interesują Cię zakłady bukmacherskie, ale nie wiesz jak zacząć? Odbierz bonus powitalny i obstawiaj legalnie na meczyki.pl!